logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  دکتر سالاریان: امروز به همت حاضرین در خیریه سه زندانی بدهکار مالی آزاد شدند.‏
  کد خبر: 50650      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 24/ اسفند/ 1396|| 6:33 PM
  تعداد بازدید:218

  مصاحبه کوتاه اختصاصی نورخبر با دکتر رضا سالاریان ریاست دانشگاه مازیار


  نورخبر: در خصوص مراسم امروز توضیح بفرمایید؟

  سالاریان: سلام عرض می کنم خدمت شما و همکاران ترجمندتان، ما هر سال جشنواره خیریه غذا برای یک سری از بیماران را داریم و امسال به نیت آزادی زندانیان مالی این مراسم را بر پا کردیم. تاکنون با حمایت مردم و مسولین سه تن از زندانیان نور، رویان و چمستان را آزاد کردیم. امیدواریم این فرهنگ برای سالیان بعد نهادینه شود تا بتوانیم زندانیانی که دچار جرایم مالی هستند آزاد کنیم.

  نورخبر: درآمد پنجمین بازارچه آشپزی به چه شکلی است و درآمد آن چگونه هزینه می شود؟

  دکتر رضا سالاریان: ما رشته مدیریت هتلداری داریم و اساس کار را این گروه پیش می برند  علاوه بر دانشجویان، کارمندان و اساتید، افراد خیری از بیرون که علاقه مند هستند، غذاهایی با آیتم های مختلف طبخ می کنند و فروش حاصل از این ها علاوه بر کمک خیرین برای اموری که از پیش تعیین شده صرف می شود.

  نورخبر: پیام نوروزی شما برای شهروندان و دانشجویان و اساتید چیست؟

  سالاریان: ما در آستانه سال نو هستیم. من با دیدن این حرکت ها روحیه می گیرم و با خوشحالی تمام سال نو را به تمام همشهریان عزیزم تبریک عرض میکنم. امیدوارم سال خوب و سرشار از سلامتی و موفقیت را تجربه کنند و به هر آرزویی دارند برسند. انشالله سال خوبی برای ملت ایران باشد. امیدوارم بتوانیم این حرکت ها را گسترش دهیم.

  نورخبر: بزرگترین اتفاق علمی سال ۹۶ دانشگاه مازیار چه بود؟

  دکتر رضا سالاریان:  چند اتفاق علمی خوب در سال اخیر برای دانشگاه ما اتفاق افتاد. ساخت دستگاه تشخیص زود هنگام بیماری های صعب العلاج که با همکاری دانشگاه امیر کبیر و شهید بهشتی و سازمان پژوهش علمی و صنعتی انجام شد و در رسانه های ملی و خود نورخبر هم پخش شد. با استفاده از این دستگاه چندین سال زودتر بیماری تشخیص داده شده و برای مداوای آن اقدام می گردد.

   


  banner
fhfh