logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  باقری: رضایتمندی مشتری اصل اساسی منشور اخلاقی ما است‎.‎
  کد خبر: 50645      کد خبرنگاری : 941106
  منتشر شده: 20/ اسفند/ 1396|| 6:18 PM
  تعداد بازدید:800

  مصاحبه کوتاه اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی نورخبر با اردشیر باقری، مدیر سوپر پروتئین قوام


   

  نورخبر: اینجا چند پرسنل ثابت و متغیر دارد؟ حقوق و مزایا انها چگونه است؟

  باقری: سوپر گوشت قوام ۱۰ پرسنل ثابت دارد و در ایام تعطیلات با پرسنل متغیر به ۳۰ نفر می رسد.  حقوق و مزایا انها طبق قانون کار است و هیچ عقب ماندگی حقوقی نداریم. پرسنل ما با رضایت کامل مشغول به کار هستند و تحت بیمه تامین اجتماعی نیز می باشند.

  فاز دوم ما که در ۱۹ اسفند ماه ۹۶ کنلگ زنی شده ایت و انشاءالله حدود ۶۰ نفر پرسنل ثابت خواهیم داشت و با پرسنل متغیر به ۱۰۰ نفر خواهد رسید.

  نورخبر: شاغلین مجموعه چند نفر خانم و اقا هستند؟ آیا آموزش لارم را دیده اند؟

  اردشیرباقری:  ما هر دو هفته بین کارکنان یک جلسه ای داریم. صندوق داران ما خانم (۴نفر) هستند و چون بقیه کارها سنگین است، از میان آقایان انتخاب شده اند. ما برای توسعه کار نیاز به پرسنل داریم و باید در بخش فروش هم از خانم استفاده کنیم.

  نورخبر: چنین مجموعه ای باید با متد های روز دنیا آشنا باشد. آیا شما تمامی محصولات پروتئینی همانند ماهی و مرغ را هم دارید؟

  باقری: ما الان هم این محصولات را داریم. که شامل انواع پرندگان و ماهی و میگو است که به صورت بسته بندی از شرکت ها خریداری می کنیم. مجموعه ما می خواهد تمام نیاز های پروتئینی خریدار را تامین کند. توسعه ما نیز بر اساس نیاز مشتری بوده است. زمانی که فروشگاه بزرگ تر شود هم محصولات بیشتری ارائه خواهیم داد. ما متد های خود را طی سفر هایی که با آقای مقصودی به استانبول و سنپترزبورگ رفتیم الگوبرداری کردیم. ما حتی مشتری های ایرانی مقیم خارج از کشور هم داریم و زمانی که به فروشگاه می آیند به ما دلگرمی می دهند حتی مشتری از انگلیس داشتیم که اقرار کرد همچین مجموعه ای در انگلیس وجود ندارد. ما تلاش می کنیم روش هایی که به کار می بریم زیر نظر اداره بهداشت و دامداری باشد و هر روز یک پزشکیار و یک مامور اداره بهداشت از این مجموعه بازدید می کنند. و رضایت بخشی کامل از مجمگعه دارند.

  نورخبر: چنین مجتمع هایی فردی به عنوان مدیر روابط عمومی دارند. ایا شما همچین فردی دارید؟

  اردشیر باقری:  آقای بهنام مقصودی مدیر روابط عمومی و بازاریابی ما است که در شبکه های تلویزیونی فعالیت دارند. ما این نیاز را هم احساس می کنیم چون یک سال است که شروع به کار کردیم و باید از مشاورانی استفاده کنیم. بحث تبلیغات مهمترین روش موفقیت هر مجموعه ای است.

  نورخبر: ما مطلع شدیم که این مجموعه در فعالیت های عام المنفعه فعال است. این فعالیت ها به چه صورت است و برای گستردگی آن چه برنامه ای دارید؟

  باقری: آقای مقصودی در سال ۹۵ به عنوان یکی از ده خیر برتر کشور در حوزه فدراسیون بومی و محلی انتخاب شده است. امسال به  عنوان خیر نمونه استان مازندران در بخش ورزش انتخاب شده است. چون این علاقه مندی در اقای مقصودی دیده می شود، بخش ورزشی را وارد مجموعه خود کردیم. طبقه چهارم ما یک بخش ورزشی برای افرادی که در سطح ملی ورزشی فعال هستند به صورت رایگان در نظر گرفته شده است. چون آقای مقصودی از پهلوانان قدیمی هستند، بخشی از کارمان را به این نیت به کار خیر اختصاص دادیم. ما هر کاری برای جوانان انجام دهیم کم است و یقینا چند برابر آن به ما بر میگردد.

   


  banner
fhfh