logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  قائمی: هنوز بعد از گذشت چندین سال هنوز رختکن سالن را آماده نکرده اند‎.‎
  کد خبر: 50643      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 17/ اسفند/ 1396|| 6:12 PM
  تعداد بازدید:759

  مصاحبه کوتاه اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی نور خبر با کامران قائمی، رئیس هیئت فوتبال شهر رویان و ‏مدیر باشگاه درخشان شهر رویان‎.‎


  نورخبر: این مسابقات با حضور چند تیم از چند استان برگزار شده است؟

  کامران قائمی:  به نمایندگی از استان مازندران میزبان ۳۰ استان کشور بودیم.  مرحله اول مسابقات را به صورت ضربدری برگزار کردیم و از ۳۰ استان شرکت کننده ۱۶ استان به مرحله بعد راه پیدا کرد و جدول تک حذفی را انجام دادیم. در مرحله بعد هشت تیم بالا آمده اند و مجدداً به صورت تک حذفی چهار تیم به مرحله بعد راه پیدا کردند. امروز مرحله ی فینال بین تیم استان مازندران و سیستان و بلوچستان برگزار گردید. که تیم مازندران در ضربات پنالتی قهرمان شد. اداره کل  ورزش و جوانان مازندران به اتفاق اداره ورزش شهرستان نور، میزبان سایر استان‌ها بوده و ما این را به فال نیک می‌گیریم. مسابقات بسیار زیبایی با حضور پیشکسوتان این حوزه در سالن شهدای شهر رویان برگزار گردید. توانستیم شرایط بسیار خوب با داوری مطلوب و مناسب توسط داوران کل کشور که شامل عبدالحمید باقری (داوری بخش فینال) و در بخش اجرا شامل آقای محمودزاده و ....(تصمیم گیری، جداول و اجرا) برگزار گردید.

   از هیئت فوتبال نور و رویان تقدیر ویژه دارم و از شورای شهر رویان و شهردار رویان که برای بهتر برگزار شدن مراسم تلاش ویژه داشتند تشکر می‌کنم. خصوصاً از اداره کل تهران که در خصوص برگزاری مراسم تلاش داشتند تشکر می کنم چون تلاش کردن با برنامه ریزی و جداول درست، مراسم به گونه‌ای که مطلوب تمامی استان ها باشد برگزار گردد. در نتیجه استان مازندران توانست رتبه اول در این مسابقات را کسب کند.

  نور خبر: آیا در خصوص برگزاری مراسم با کمبودهای مواجه بودید؟

   رئیس هیئت فوتبال رویان: به مدت ۴۲ سال است که در حوزه فوتبال شهرستان، استان و کشور فعالیت می‌کنم. مشکلاتی را برای اعزام فوتبالیست‌های خوب همانند آقایان بنگر، یوسفی و خیری داشتیم. در شرایطی هستیم که وضعیت امکانات فوتبال کشور ضعیف است. سالنی که امروز در آن هستیم حدود ۲۰ سال پیش افتتاح شد. ما اینجا حتی رختکن نداشتیم و هنوز هم این مشکل دیده می‌شود که یک تیم لباس خود را در درون سالن تعویض می‌کند. هرچند مشکلات دیگری هم وجود دارد همانند مشکلات روشنایی و تهویه هوا که دغدغه های چندین ساله ما می باشد. در این خصوص با حدود ۸ اداره به صورت پیوسته جلساتی را گذاشتیم. با اداره ورزش، هیئت استان و نمایندگان چند دوره صحبت هایی داشتیم تا کمکهایی در این خصوص به ما بکنند. ما نیازمند این هستیم که برای برگزاری مسابقات و مراسم در رده های بالا، مسئولین تفکر مثبتی نسبت به شهر رویان پیدا کنند. این منطقه پر از استعداد است و استعدادیابی و استعداد سازی شده است. ما نیازمند سالن و چمن مناسب برای بخش آموزش و تربیت معنوی این استعدادها هستیم. از شما خبرنگاران هم می‌خواهم که بیایید و ببینید شرایطی که موجود و ملموس است و فضای موجود را مسئولین انتقال دهید.

  نورخبر: صحبت پایانی دارید بفرمایید و ضمنا رده بندی کلی چگونه است؟

  کامران قائمی:  تیم مازندران اول شد. تیم سیستان و بلوچستان دوم شد. تیم گیلان سوم شد و تیم یزد چهارم شد.

  این مسابقات چهارمین دوره فوتسال کشوری مابین ادارات ورزش و جوانان سراسر استانها بود.

  از شما نهایت تشکر را دارم که فرصتی بوجود آوردید تا ضمن انعکاس خبر مسابقات، حرف های مرا هم منتشر نمایید.

   


  banner
fhfh