logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  علی شادمان: بازدید های میدانی به انسان دید عمیق تر و کارشناسانه تر می دهد‎.‎
  کد خبر: 50626      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 14/ بهمن/ 1396|| 8:44 PM
  تعداد بازدید:1305

  مصاحبه کوتاه اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی نورخبر با دکترعلی شادمان فرماندار شهرستان نور


  نورخبر: هدف شما از این بازدیدهای میدانی چیست؟

  فرماندار نور:  ساحل شهر نور مکان مناسبی برای جذب گردشگر داخلی و خارجی است. این بازدیدها برای طراحی مناسب، جهت جذب گردشگر و سرمایه گذار است. شهردار هم پا به کار است و برنامه ما این است به صورت هفتگی جلسه داشته باشیم تا برنامه های خوبی برای شهر داشته باشیم. در ضمن این بازدید های میدانی به انسان دید عمیق تر و کارشناسانه تر می دهد.

  نورخبر: درمسیر جاده ساحلی قطعاتی از زمین ها مانع روند ادامه کار شده اند، شما چه برنامه ای دارید؟

  دکتر شادمان: تمامی این قطعات باید آزاد شوند چون این جاده متعلق به کل مردم است و در تمام دنیا ساحل مال تمام مردم است نه اینکه عده ای دیوار بکشند و از آن استفاده کنند و این جریان تا چند هفته آینده حل خواهد شد.

  نورخبر: احداث پل تمیشان چه نقشی در توسعه شهر خواهد داشت؟

  فرماندار: پل تمیشان هم برای توسعه و هم برای جذب توریست پر فایده است. برخی از شبکه های خبری به دلیل کم اطلاعی، اخبار را درست منتشر نمی کنند. برای مثال خبری مبنی بر اینکه ماسه در حال جا به جایی است پخش شده اما اینگونه نیست. بلکه فقط برای گرفتن پایه های پل باید ماسه جا به جا شود و این طبیعی است و این ماسه در کنار ساحل در حال استفاده است. لذا این پروژه برای ما بسیار مهم است. نور می تواند به بهترین شکل ممکن تبدیل شود.  ساحل نور از نظر وسعت بی نظیر است.

  نورخبر: متاسفانه فاضلاب بعضی از اماکن دولتی و غیردولتی به رودخانه ها و گاه مستقیم به دریا سرریز می گردد شما چه اقدامی انجام خواهید داد؟

  دکتر شادمان: ما نباید زلالی دریا را آلوده کنیم. مدیران مربوطه را دعوت خواهیم کرد تا در خصوص فاضلاب اداره ها صحبت کنیم. آنچه که خارج از ضوابط قانونی باشد قبول نداریم و بر خلاف قوانین عمل نخواهیم کرد. در این بخش نگرانی نداشته باشند. اگر جایی کم توجهی باشد پیگیری می کنیم.

   


  banner
fhfh