logo
پایگاه خبری تحلیلی نور خبر
  کد خبر: 50454      کد خبرنگاری : 941103
  منتشر شده: 02/ شهریور/ 1396|| 6:20 PM
  تعداد بازدید:1384

  شورایاری، شهرداری ناحیه خواسته بحق مردم شریف رستمرود


  ما زیاران چشم یاری،... داریم.

  رستمرود منطقه ای که در میان بومیان و مسافران بخاطر زیبایی طبیعی به پاریس کوچولو شهرت دارد. بر سر دو راهی پیوستن به ایزدشهر یا نور؛ شهر نور را با شرایطی پذیرفت که فی مابین شورای آن زمان و مسئولین منعقد گردید و اهالی شریف رستمرود را مجاب به پیوستن به شهر نور نمود.

  در این تفاهم نامه به مردم رستمرود تعهداتی داده و امتیازات ویژه ای در نظر گرفته شد. از جمله وعده هایی چون شهرداری ناحیه. شورایاری. هزینه 80 درصدی در همان منطقه و...

  لیک پس از گذشت دو سه سالی از این توافق مستند، هنوز به تعهدات جامعه عمل نپوشانده اند. اینک پس از انتخابات شورای اسلامی شهر،  مردم این منطقه با استشهادیه ای تقاضای شورایاری داشته اند که در آستانه آغاز پنجمین دوره شورای اسلامی شهر نور مردم ناحیه شهری رستمرود که فقط طی یکی دو سال گذشته میلیاردها تومان درآمد برای شهر نور ایجاد کرده اند. از مسئولین نسبت به تحقق وعده داده شد به مردمان ولایی این نقطه شهر نور بزرگ توقع دارند تا  گامی اجرایی و عملی بردارند.

  که حق قانونیه آن منطقه می تواند باشد.

  در این خصوص بزودی از طریق پایگاه خبری تحلیلی نورخبر به میان مردم رستمرود و مسئولین خواهم رفت تا گزارش جامع تری را تهیه نمایم.

   


  banner
fhfh